Mom's & Tot's Hoşgeldiniz
Cemil Topuzlu Cad. No: 85/A Caddebostan

Biz Kimiz

Mom's & Tot's

Hikayemiz

Anadolu Yakası’nda çocuklu aileleri mutlu edecek bir ayrıntı arayan Serena Hazak, Bilgi Üniversitesi Reklamcılık mezunu bir anne. Üniversiteden sonra bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra New York’ta Halkla İlişkiler eğitimi alıp, Türkiye’ye geri döndü. Sektöre girmekten vazgeçip 2012 yılında Mutfak Sanatları Akademisinde Pasta ve Ekmekçilik Eğitimi alarak, farklı bir alana ilgi duymaya başladı.

2019 yılında, özel anların merkezi olmak üzere yola çıkan Serena, çocuklarınızı hayalleri ile buluşturmak için kolları sıvadı., Sağlıklı mutfak lezzetleriyle ve sürpriz eğlenceleriyle çocuklu ailelere keyifli anlar yaşatmak olan Mom’s & Tot’s, çocuklara hayalini fısıldamanın yeterli olduğunu söylüyor. Her katı farklı sürprizlerle dolu olan Mom’s & Tot’s en özel anlarınızı hafızalara kareliyor.

Çocuklarınızı mutlu edecek tüm ayrıntıları düşünerek tasarlanmış bir Çocuk Gelişim ve Eğlence Merkezi olan Mom’s & Tot’s, dünyasında eğlenerek öğretme metodunu uyguluyor.

Konusunda uzman eğitmenleri ile çocukların ifade potansiyeli, sosyalleşme ve iletişim becerilerini kuvvetlendirmek için tasarlanan Moms&Tots; anne-çocuk yogası ve farklı atöyeler ile her çocuğun ilgi alanına seslenebilecek özel programlar sunuyor. Çocukların öğrenirken eğlenmelerini sağlayan ve dünya üzerinde son dönemlerde kendini gösteren bir kavram olan “edutainment” üzerine kurulu sistemi ile eğitim ve eğlenceyi dengeli bir biçimde birleştiriyor.

Hayal Et

Küçükken hiç süper kahraman olmak istemediniz mi?
Çocuklarınız da Superman, Batman, belki de Pamuk Prenses olmayı hayal edebilir.
Hayatınızdaki keyifli ve en özel anılara ortak olmak isteyen Mom’s & Tot’s için sadece hayalinizi fısıldamanız, onları gerçeğe dönüştrmeniz için yeterli olacaktır..

Yeni Keşif Adresi

Mom’s & Tot’s, çocukların hayalini süsleyebilecek ve onların oyun dünyasına ütopik bir yön verebilecek özel tasarımlı dekoru, konseptli doğum günü partileri ile çocukların ve ailelerin vazgeçilmez adresi oluyor.

Oyun İçinde Eğitim

Mom’s & Tot’s alanında uzman kişiler eşiğinde “oyun oynarken öğrenme” metodu ile çocuklar için modern dans, resim, müzik, bale gibi dersleri de sunuyor.
Çocukların kendini ifade etme yeteneklerini geliştirmek, yaratıcı ve yapıcı düşünme kapasitelerini artırmak, sosyalleşerek iletişim becerilerini kuvvetlendirmek için oluşturulan dersler; hafta içi her gün, hafta sonu ise belirli saatlerde çocuklarla buluşuyor.

CAFE

TERAS

OYUN ALANI

ATÖLYELER

ETKİNLİK ALANI

Mutfakta biri mi var?

Yemek yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Şekilli kurabiyeler, çikolatalı kekler, pizza ve makarna yapımına kadar yemek pişirmenin inceliklerini öğrenen minik şefler eğlencenin tadına varıyorlar.

Aile boyu keyif

Mom’s & Tot’s, eğlenerek zaman geçirmesi için çocuklarınızı ağırlarken, kendinize özel zaman yaratmanız için cafesinde lezzetli ikramlarını sunuyor.

Oynayan çocuk mutlu çocuktur

Oyun grubu çocuğun annesinden ve ev ortamından biraz da olsa uzaklaştırarak, çevreyi tanıdığı, sosyalleştiği ve yeteneklerini keşfettiği özel bir dönemdir. Mom’s & Tot’s, yarım gün oyun grubu programında eğitim ve oyun faaliyetleri, sabah kahvaltısı ve öğle yemeği yer almaktadır.

Mom’s & Tot’s, sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyor!